Wycena rynkowej wartości pojazdu

Wieloletnie doświadczenie w branży, umożliwiło nam zdobycie wiedzy, którą chcemy się dzielić.

Posługując się profesjonalnym programem Eurotax możemy przygotować dla Państwa :

– wycenę wartości pojazdu używanego, w tym maszyn i motocykli

– ustalić rynkową cenę wywoławczą auta przeznaczonego do sprzedaży

– ustalić wyposażenie pojazdu po numerze VIN

– przygotować wycenę wartości auta uczestniczącego w kolizji

– wyliczyć wartość pojazdu na dzień zawierania polisy AC!

Na drogach naszych miast jest coraz więcej samochodów. Utrzymujący się trend sprawia, że Polacy przesiadają się w coraz młodsze auta. Społeczeństwo zrozumiało, że bezpieczeństwo i świadomość dojechania do celu jest ważniejsza, niż „okazja” importowana z zachodu. Pojazdy są coraz szybsze, dynamiczniejsze oraz mimo utraty masy własnej – większe. Szkodowość komunikacyjna to temat niestety bardzo popularny – jest ruch, muszą być kolizje.

Wielu z nas nie dopuszcza do głowy myśli, że stłuczka może przydarzyć się właśnie jemu. Co wtedy, gdy niefortunna seria zdarzeń spowoduje, że staniemy się uczestnikami kolizji drogowej?

Proces likwidacji szkody to dalej dla dużej części społeczeństwa „czarna magia”.

Od stłuczki po odbiór auta od lakiernika, jest bardzo długa droga zbierania dokumentów, oględzin, wynajmowania pojazdu zastępczego itp. Po odzyskaniu pojazdu po skutecznej naprawie, z uśmiechem na ustach użytkujemy go dalej ale czy pamiętamy o tym co to utrata wartości pojazdu związana z uczestnictwem w kolizji?

Czy łatwo sprzedamy naprawiane auto?

Czy dalej ma oryginalny lakier?

Czy zamontowane części zamienne są certyfikowane i bezpieczne?

Bardzo często o tym zapominamy, bo problemy wracają do nas dopiero przy próbie sprzedaży pojazdu. Właśnie dlatego warto się z nami skontaktować i dowiedzieć, jako możemy pomóc.

Wyliczenie utraty wartości pojazdu z tytułu szkody, to dodatkowe pieniądze, które w pełni należą się poszkodowanemu o których nie wspomina ubezpieczyciel.

Dzięki wiedzy i doświadczeniu jesteśmy w stanie pomóc – przygotować dla Państwa wycenę, która obejmuje zakres uszkodzeń na pojeździe, czasochłonność naprawy oraz wynik w postaci kwotowej utraty wartości. Taki dokument jest uznawany i rozpatrywany przez towarzystwa ubezpieczeniowe, co skutkuje dopłatą do wypłaconego już świadczenia.

Nie wahaj się, spróbuj uzyskać to co Ci się należy!