Kalkulacje napraw blacharsko-lakierniczych

System Audatex – kosztorysowanie

Wieloletnie doświadczenie w obsłudze szkód komunikacyjnych, pozwala nam świadczyć profesjonalną pomoc dla naszych klientów.

Posiadamy niezbędne uprawnienia, profesjonalne narzędzia i wiedzę pozwalającą na rzetelną wycenę samochodów sprawnych i uszkodzonych na potrzeby podatku akcyzowego lub przy likwidacji szkód komunikacyjnych.

Kupiłeś pojazd z rynku zachodniego i potrzebujesz opinii do Urzędu Celnego?

Miałeś szkodę komunikacyjną i czujesz się oszukany?

Chcesz sprawdzić rzeczywisty koszt naprawy Twojego pojazdu?

W procesie wykonywania wyceny pojazdu posługujemy się specjalistycznymi narzędziami eksperckimi i katalogami wartości rynkowych w tym Eurotax, Info-Ekspert, Audatex.

Przygotowane przez nas wyceny oparte są na technologii producenta, zgodnie ze stawkami przyjętymi w danym województwie.

Kosztorys w systemie eksperckim to bardzo przydatny dokument do odwołania od decyzji ubezpieczyciela. Jak powszechnie wiadomo, stawki są zaniżane a poszkodowanym wmawia się, że zamiennik to też dobra część, mimo iż przed szkodą pojazd był w fabrycznym stanie.

Decydując się na współpracę z nami, otrzymujesz przeliczony kosztorys oraz wskazówki, jakie aspekty ująć w odwołaniu do TU.

Świadczymy również usługi w kompleksowej likwidacji szkód komunikacyjnych, od procesu oględziny, po auto zastępcze i naprawę pojazdu.

Masz więcej pytań? Skontaktuj się z nami przez formularz na stronie.